Всеукраїнська Рада гемблинга: навіщо потрібно приєднуватися до цієї організації?

всеукраинский совет гемблинга в украине Новини

Антон Кучухідзе, який є головою Асоціації гемблинга в Україні, офіційно заявив про відкриття Всеукраїнської Ради гемблинга (UGC). Робота організації спрямована на формування єдиної думки і об’єднання представників грального українського бізнесу, а також максимально ефективної взаємодії з представниками засобів масової інформації та гравцями (громадянами України).

Всеукраїнська Рада гемблингу

За словами пана Кучухідзе, в Україні вже прийнято ряд важливих стабілізуючих заходів для правильного врегулювання питань, пов’язаних зі сферою азартних ігор в Україні, але для завершення процесу потрібно набагато більше заходів. Щоб галузь розвивалася стабільно, потрібно обзавестися внутрішніми союзниками в особі операторів, які дозволять розвивати гемблінг цивілізовано.

Експерт відзначає значиму роль гральних ліцензованих компаній. Це не означає, що галузь цілком і повністю залежить тільки від них. Інші структури теж повинні взяти участь в даному питанні. Однією з таких є Всеукраїнська Рада гемблинга. Ця та інші асоціації допомагають поширенню легалізації.

UGC, на думку Кучухідзе, стане саме тією організацією, до якої скоро почне прислухатися більшість. Аналітик звертається до операторів і іншим професійним організаціям, що працюють в даній сфері, до співпраці. Як каже голова об’єднання, у асоціацій завжди є можливість втілити в життя безліч ідей, які зачіпають найрізноманітніші галузі, включаючи соціальну, бізнес, боротьбу з лудоманією, співпраця з медіа і так далі. Об’єднання солідних компаній дозволяє домогтися набагато більшої уваги з боку держави.

silverlands.com.ua - Обзоры онлайн казино Украины
Add a comment