BGaming презентував автомат на тему боксу

WBC Ring of Riches от BGaming Новини

Один з найперспективніших розробник ПЗ для гемблинга розробив нову слот-машину. Ця новина примітна тим фактом, що розвага з’явилося в результаті участі представників Всесвітньої боксерської ради.

Характеристики нового WBC Ring of Riches від BGaming

Автомат налічує двадцять виграшних комбінацій, відсоток віддачі становить 95,48. Максимальний розмір множника становить 9х 200, а, значить, здатний задовольнити побажанням найвимогливіших гравців. Як говориться в офіційному повідомленні, WBC Ring of Riches вже впроваджений на партнерські платформи, що працюють в різних точках світу.

За словами президента ВБС Маурісіо Сулеймана, співпраця з BGaming принесло організації величезне задоволення, оскільки в команді розробника працюють професіонали, які захоплені розробкою якісного програмного забезпечення для гемблинга. Також він сказав, що в майбутньому гравців чекає ще азартних ігор, які є результатом спільних праць.

Іван Монтик, що є засновником BGaming, висловився про те, що спорт і азартні ігри близькі один до одного бажанням перемагати. Він наголосив на тому, наскільки гордий можливістю співпраці зі Всесвітньою боксерською радою. Крім того, він глибоко впевнений в успіху і популярності нового слота.

Головною відмінною рисою автомата WBC Ring of Riches є активація вайлд-осередків при випаданні символу з боксерської рукавички. Вони не змінюються протягом наступних десяти спинив. Далі, ці осередки стають дикими символами, що дозволяють отримати великий виграш. Останній виходить досить значним через екстра-множника.

silverlands.com.ua - Обзоры онлайн казино Украины
Add a comment